Ogłoszenia

Szanowni Studenci,

informujemy, że 20 kwietnia 2019 r. uruchomiona zostanie możliwość dokonania wyboru przedmiotów na rok akademicki 2019/2020. Dokonanie wyboru przedmiotów możliwe będzie do 30 kwietnia br. po zalogowaniu się na indywidualne konto studenta w portalu StudNet.
Studenci, którzy nie dokonają wyboru zostaną przydzieleni do grup wskazanych przez Dziekana Wydziału.

Szanowni Państwo!

Rusza rekrutacja do Programu MOST na semestr zimowy i cały rok akademicki 2019/2020. Trwać będzie od 15 kwietnia do 15 maja.

Szanowni Państwo,

Od dnia 05.04.2019 r. w związku ze zmianami w administracji oraz integracją depozytora pobierania kluczy z planem zajęć.

Proszę, aby wszelkie rezerwacje i zmiany w planie zgłaszać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zgłoszenia, które będą wpływały na inne adresy (w tym na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) nie będą respektowane i uwzględniane w planie zajęć co uniemożliwi pobieranie kluczy!

Szanowni Studenci,

zgodnie z Zarządzeniem nr 68 Rektora UZ z 01.10.2018 r. w sprawie szczegółowych zasad prowadzenia dokumentacji przebiegu studiów wyższych w formie elektronicznej na Uniwersytecie Zielonogórskim § 2 ust. 3 do 31 marca dziekanat Wydziału oraz jednostki pozawydziałowe zobowiązane były przygotować ofertę dydaktyczną dla każdego studenta, która dostępna jest na indywidualnych kontach studentów w systemie StudNet.