MDDP & OSF Tax Everest ogłasza konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu prawa podatkowego. Główna nagroda to wyjazd do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Lada moment dostaniesz dyplom uczelni. Ale co z Twoją pracą magisterską? Żal będzie odkładać tę pięknie oprawioną pracę na dno szafy, gdzie nieprędko ujrzy światło dzienne… Prześlij ją nam i weź udział w konkursie Tax Everest i wygraj świetne nagrody.

Zapraszamy do udziału tegorocznych absolwentów z całej Polski: Wydział Prawa i Administracji UMK, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego, Wydział Prawa i Administracji UAM Poznań, Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydział Prawa i Administracji UŚ, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, Wydział Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, Wydział Prawa i Administracji UWM w Olsztynie, Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, Uczelnia Łazarskiego, Akademia Leona Koźmińskiego - Kozminski University, Uniwersytet Opolski - Wydział Prawa i Administracji.

Szczegóły na stronie: http://www.taxeverest.pl/