Szanowni Państwo,

Katedra Prawa Cywilnego, Postępowania Cywilnego oraz Komparatystyki Prawa Prywatnego WPiA UZ oraz Okręgowa Rada Adwokacka w Zielonej Górze zapraszają do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej zatytułowanej „Problemy dowodowego postępowania cywilnego w teorii i praktyce”. Konferencja odbędzie się w dniu 4 kwietnia 2019 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego (pl. Słowiański 9, sala nr 104, I piętro).

Celem konferencji jest przeprowadzenie dyskusji na temat problemów, które są identyfikowane w doktrynie i praktyce stosowania prawa w obszarze cywilnego postępowania dowodowego. Obrady będą prowadzone w trzech panelach tematycznych: (1) Postępowanie dowodowe, (2) Środki dowodowe oraz (3) Inicjatywa dowodowa stron.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem konferencji.

Uprzejmie prosimy o zgłoszenia uczestnictwa w charakterze słuchacza do dnia 20 marca 2019 roku poprzez wypełnienie i przesłanie zamieszczonego pod następującym linkiem formularza zgłoszeniowego na stronie:

https://goo.gl/forms/aGPIrp5QsIkbfSCD2

Opłatę konferencyjną w wysokości 70 złotych należy uiścić po otrzymaniu elektronicznego potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia, nie później niż do dnia 25 marca 2019 r.

Numer rachunku bankowego: 08 1750 1149 0000 0000 2079 1934
Dane odbiorcy: AMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Aleja Konstytucji 3 Maja 1 A, 65-805 Zielona Góra
Tytuł przelewu: konferencja 4.04.2019
Opłata konferencyjna obejmuje koszty uczestnictwa, cateringu (przerwa kawowa+lunch) oraz materiałów pokonferencyjnych.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy zastrzegają sobie prawo wcześniejszego zakończenia procesu rejestracji. W razie wątpliwości o możliwości uczestnictwa będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Z tytułu udziału w konferencji przysługuje 8 pkt szkoleniowych.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego
Dr Magdalena Skibińska  

Przewodniczący: 
  • Dr hab. Arkadiusz Wudarski, prof. UZ

Członkowie:

  • Prof. dr. hab. Elwira Marszałkowska-Krześ
  • Dr hab. Łukasz Błaszczak, prof. UWr
Przewodniczący: 
  • Dr Magdalena Skibińska

Członkowie:

  • Adw. Tadeusz Dobiecki
  • Dr Rafał Wrzecionek
  • Dr Michał Zieliński
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PROGRAM KONFERENCJI (aktualizacja 03.03.2019 r.)