W dniu 26 października 2020 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego odbędzie się czwarte Seminarium Młodych Procesualistów Cywilnych pt. „Postępowania przyspieszone w postępowaniu cywilnym” organizowane we współpracy Towarzystwa Naukowego Procesualistów Cywilnych z Katedrą Prawa Cywilnego, Postępowania Cywilnego oraz Komparatystyki Prawa Prywatnego Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Tegoroczne spotkanie odbędzie się w formie webinarium.

Seminarium Młodych Procesualistów Cywilnych to inicjatywa, która skierowana jest szczególnie do niesamodzielnych pracowników naukowo – dydaktycznych, prowadzących badania w obszarze prawa postępowania cywilnego. Założeniem Seminarium jest stworzenie płaszczyzny powalającej młodym naukowcom na prezentację wyników prowadzonych badań, wymianę poglądów, doświadczeń oraz uwag związanych z problematyką prawa postępowania cywilnego.

Serdecznie zapraszamy do wystąpień a także uczestnictwa biernego w webinarium.

Informacje dla prelegentów:

Zgłoszenia tematów proponowanych wystąpień wraz z abstraktem, liczącym do 1500 znaków, danymi osobowymi i adresem e-mailowym prosimy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 23 września 2020 r. Ewentualna prezentacja powinna być nadesłana do 19.10.2020 r. na ten sam adres. Informacje o pracach zakwalifikowanych na seminarium zostaną wysłane na adresy e -mailowe w terminie do dnia 1 października 2020 r. Równocześnie uprzejmie informujemy, iż istnieje możliwość opublikowania artykułów po uzyskaniu pozytywnych recenzji w kwartalniku "Polski Proces Cywilny” lub "Zeszytach Naukowych Uniwersytetu Rzeszowskiego - Seria Prawnicza" w 2021 roku.

Szczegółowy plan seminarium

LINK DO ZAPISÓW

https://webinarswroclaw.clickmeeting.com/seminarium-mlodych-procesualistow-cywilnych-pt-postepowania-przyspieszone-w-postepowaniu-cywilnym-/register

W imieniu organizatorów
Dr Magdalena Skibińska