Katedra Prawa Karnego i Postępowania Karnego Instytut Nauk Prawnych UZ zaprasza wszystkich na konferencję naukową „Karanie i zaniechanie ukarania sprawcy przestępstwa skarbowego - zagadnienia praktyczne i teoretyczne”.

Celem konferencji jest w szczególności przedstawienie i omówienie najbardziej kontrowersyjnych lub rodzących problemy praktyczne zmian legislacyjnych w prawie karnym skarbowym w zakresie szeroko rozumianego karania. Prelegentami podczas konferencji będą nie tylko przedstawiciele świata nauki, ale też znani sędziowie i adwokaci. Moderatorami paneli będą Pani sędzia Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego we Wrocławiu Dagmara Dominik - Ogińska oraz Pan sędzia Sądu Najwyższego Dariusz Świecki. Bardzo mocnego wsparcia udziela nam Okręgowa Rada Adwokacka w Zielonej Górze. Zapraszamy zatem do aktywnego udziału w Konferencji.

Ze względu na obostrzenia związane z epidemią Covid-19 udział w konferencji możliwy jest aktualnie jedynie w formie on-line. Zarejestrowanie udziału w konferencji wymaga przesłania na adres e-mail przewodniczącego komitetu organizacyjnego dra Sebastiana Kowalskiego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) danych uczestnika: imienia, nazwiska, afiliacji oraz adresu e-mail (gmail), na który zostanie przesłany link. Udział w konferencji jest odpłatny - wynosi 150 zł. Każdy z uczestników konferencji otrzyma certyfikat oraz materiały konferencyjne, jeżeli tylko poda adres do ich przesłania tradycyjną pocztą.

Wszelkie szczegółowe informacje są na stronie konferencji: https://sites.google.com/view/konferencja-karnoskarbowa

Plakat i program konferencji

Zapraszamy !