Wydział Prawa i Administracji
22.04.2016 r., godz. 9.00-17.30, Miejsce:Uniwersytet Zielonogórski, Aula J Budynek A-20
Adresaci wykładu:
- Przedstawiciele administracji rządowej w terenie
- Przedstawiciele władz samorządowych
- Przedstawiciele instytucji użytku publicznego
- Przedstawiciele organizacji społecznych
- Pracownicy naukowi i studenci
- Kierownicy projektów publicznych
- Eksperci ds. zamówień publicznych
- Osoby zainteresowane tematem
Komunikat I
Zarząd Koła Naukowego Studentów Prawa Uniwersytetu Zielonogórskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa na I Interdyscyplinarną Konferencję Studentów i Doktorantów Uniwersytetu Zielonogórskiego, która odbędzie się 22 kwietnia 2016 roku na Uniwersytecie Zielonogórskim. Udział w IKSDUZ to znakomita okazja do integracji studentów i doktorantów różnych dyscyplin naukowych z licznych ośrodków akademickich. Planowane sesje plenarne dają szansę na wymianę poglądów, nawiązywania nowych kontaktów oraz rozwijania współpracy na gruncie międzyuczelnianym.
Na Konferencji przewidziano następujące panele tematyczne:
- PANEL FILOZOFICZNY „Dialektyka świadomości”
Moderator mgr Angelina Weimann (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) - PANEL NAUK PRAWNYCH I SPOŁECZNYCH „Common law”
Moderator mgr Angelina Weimann (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) - PANEL EKONOMII „Współczesne problemy społeczeństwa polskiego”
Moderator mgr Lech Sawicki (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) - PANEL ZARZĄDZANIA „Zarządzanie organizacjami - podejście praktyczne”
Moderator mgr Lech Sawicki (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) - PANEL NAUK POLITYCZNYCH I BEZPIECZEŃSTWA „ Homo homini lupus est”
Moderator: mgr Agnieszka Czerwińska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) - PANEL HISTORII NAUKI „ Zrozumieć historię- źródło rozważań wobec współczesnych problemów badawczych”
Moderator: mgr Agnieszka Czerwińska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Na zgłoszenia i abstrakty (wedle załączonego wzorca) oczekujemy do 30 marca 2016 r. Zgłoszenia i abstrakty prosimy kierować do moderatorów konkretnych sekcji tematycznych. Udział w Konferencji jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz dostępny: https://docs.google.com/forms/d/1FnBWa-7WLB_N3WlT01GBeNK3oioerOxV7s8fGZKEO80/viewform?edit_requested=true