22 maja br. w Lubuskim Teatrze odbyła się Gala „Laur Naukowca”. To wydarzenie cykliczne, organizowane przez Parlament Studencki Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Katedra Prawa Karnego i Postępowania Karnego zaprasza na wykład dr hab. Krzysztofa Woźniewskiego prof. UG pt: Kiedy czynności procesowe w postępowaniu karnym mogą być wadliwe i jakie są tego konsekwencje?

Wykład odbędzie się w dniu 28 maja 2019 r. (wtorek) o godz. 14.45 w siedzibie Wydziału Prawa i Administracji UZ przy pl. Słowiańskim 9, s.104.

W dniu 14 maja 2019 r. o godz. 14.35 (s. 202) zapraszamy na wykład, który przeprowadzi goszczący na Wydziale w Katedrze Prawa Karnego i Postępowania Karnego prof. Krzysztof Woźniewski - Kierownik Katedry Prawa Karnego Procesowego i Kryminalistyki WPIA Uniwersytetu Gdańskiego.

Temat wykładu - Proces karny angielski - wprowadzenie do problematyki.

W dniach 4 i 5 marca 2019 r. mieliśmy zaszczyt gościć na naszym Wydziale prof. Uniwersytetu Śląskiego dr hab. Radosława Kopra, który wygłosił dwa wykłady:

Dziekan WPiA Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Katedra Prawa Karnego i Postępowania Karnego zapraszają na seminarium poświęcone problematyce gromadzenia dowodów w procesie karnym. Referat pt. "Przymusowe poszukiwanie i odebranie dowodów w procesie karnym a tajemnica dziennikarska" wygłosi profesor Uniwersytetu Śląskiego dr hab. Radosław Koper.

Dziekan WPiA Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Katedra Prawa Karnego i Postępowania Karnego zapraszają studentów oraz wszystkie zainteresowane osoby na wykład pt. "Ochrona praw człowieka w procesie karnym", który wygłosi w dniu 5 marca 2019 r. profesor Uniwersytetu Śląskiego dr hab. Radosław Koper. Wykład odbędzie się o godz. 14.30 w s. 104 w budynku Wydziału Prawa i Administracji na Pl. Słowiańskim 9.

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza na wykład otwarty „Reakcja karna na mowę nienawiści” wykładowca - Prof. UZ dr hab. Maciej Małolepszy z Katedry Prawa Karnego i Postępowania Karnego WPiA Uniwersytetu Zielonogórskiego 30 stycznia 2019 r., godz. 16.00 Zielona Góra, pl. Słowiański 9, Sala 104