Ogłoszenia

I Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa pt. „Oblicza współczesnej Europy. Aktywizacja obywatelska, społeczna i europejska”. Konferencja odbędzie się 23-24 kwietnia 2021 w formie hybrydowej: przez platformę ZOOM.

Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Interdyscyplinarnych Działań Europejskich oraz Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich Uniwersytetu Wrocławskiego. Partnerem Konferencji jest program edukacji ekonomicznej Nowoczesne Zarządzanie Biznesem. Gościem wygłaszającym wykład otwierający konferencję jest prof. Danuta Hübner.

Link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/1736384446542201

 

Uczelniana Rada ds. Kształcenia i Parlament Studencki zapraszają do udziału w konkursie AKCJA EWALUACJA – OCEŃ BELFRA (XIII edycja) Na Uniwersytecie Zielonogórskim rozpoczyna się XIII edycja ewaluacji.

Ocena prowadzących zajęcia dokonywana jest przez studentów i doktorantów po zakończeniu zajęć.

Ankieta zostanie udostępniona studentom i doktorantom w dniach 1 -14 marca 2021 r.

Biorąc udział w ocenie, jednocześnie bierzecie udział konkursie. Możecie wygrać dla siebie jedną z trzech kart podarunkowych o wartości 500 zł lub Dzień Rektorski dla swojego wydziału!

https://www.infoserwis.uz.zgora.pl/index.php?oce-belfra-xiii-edycja-akcji-ewaluacji-na-uz

 

Uwaga studenci zmiana dokumentów dotyczące praktyk.
Nowe wzory dokumentów praktyk dostępne są na stronie:

http://www.wpa.uz.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=52&Itemid=145&lang=pl

 

Wyciąg z Zarządzenia nr 11 Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego z dnia 11 stycznia 2021 r.

XXX Ogólnopolska Konferencja Naukowa Studenckich Kół Naukowych „Człowiek i jego środowisko” pod patronatem JM Rektora UJK w Kielcach prof. dr. hab. Stanisława Głuszka

Szczegóły >>>>

Informacje dot. uruchamianych przedmiotów i specjalności w sem. letnim 20/21

Specjalność ADM II st. sem.let.20-21

Przedmiot do wyboru ADM I st. sem.let.20-21

Szanowni Studenci,

przypominamy, że od października 2020 r. każdy student posiada uczelniany adres mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) i zobowiązany jest z niego korzystać. Informacje o systemie poczty elektronicznej dostępnej dla studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego znajdują się na głównej stronie używanego przez studentów systemu StudNet (https://student.uz.zgora.pl) pod przyciskiem "Dowiedz się jak korzystać z poczty".

Kontaktując się mailowo z dziekanatem oraz wykładowcami student powinien korzystać ze studenckiej poczty elektronicznej.