Uprzejmie informuję, że egzamin poprawkowy z Postępowania karnego dla studentów studiów stacjonarnych odbędzie się zgodnie z planem w dniu 20 lutego 2018 r. (wtorek) o godz. 16.00 w bud. C-2 pok. 11.1. Do egzaminu mogą przystąpić także osoby, które nie były z usprawiedliwionych przyczyn na pierwszym terminie w dniu 5 lutego br. Osoby, które zamierzają przystąpić do egzaminu w dniu 20 lutego br. (w terminie dla nich poprawkowym albo pierwszym-po usprawiedliwieniu nieobecności) proszę o zgłoszenie mailowe (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do dnia 19 lutego br. do godz. 15.00, celem sporządzenia listy egzaminacyjnej.

Wpisy ocen z egzaminu przeprowadzonego w dniu 5 lutego br. (dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych) odbędą się w dniu 20 lutego br. od godz. 17.30 -18.30 w bud. C-2 pok. 11.1. Proszę starostów grup albo osoby upoważnione o zebranie indeksów i w miarę możliwości zbiorcze przedstawienie ich do wpisów, co usprawni i przyspieszy procedurę.

prof. Hanna Paluszkiewicz

Szanowni Państwo, Studenci wszystkich roczników.

W dniach 21,22,23 lutego odbędzie się pierwszy cykl wykładów w języku angielskim poświęcony tematyce "Competition Law & International Trade".

Zajęcia poprowadzi prof. Kseniya Smyrnova z Uniwersytetu Terasa Szewczenki w Kijowie. Kurs zostanie zakończony certyfikatem uczestnictwa.

Zachęcam wszystkich Państwa do rejestrowania się na ten kurs pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konieczność rejestracji nie dotyczy osób, które już zgłosiły swój akces.

 

Uprzejmie informuję, że mój najbliższy dyżur odbędzie się w dniu 21.02.br o godz. 18.00 w obiekcie C-2 (Akademik “Piast”) w pokoju nr 10.1.

Prof. Andrzej Bisztyga

Terminy zaległych wpisów u prof. T.Stanisławskiego

- niedziela 18 lutego godz. 11,00
- środa po radzie wydziału czyli ok 11,00 w C-2, s. 015

 

Szanowni Państwo,
przypominam, że II termin kolokwium do wykładu z Polityki społecznej i systemu ubezpieczeń społecznych wyznaczony został na 11 lutego 2018 r. w godz. 9:00-10:30 w s. 2 bud. A-29. 
Dalszych terminów nie przewiduje się. Forma i zakres nie uległy zmianie.
Równocześnie przypominam, że warunkiem uzyskania pozytywnej oceny końcowej z przedmiotu jest zaliczenie ćwiczeń.
Wpisy będą dokonywane tego samego dnia o godz. 15:00 w gab. 3 bud. C-2.
Z wyrazami szacunku,
dr Piotr Kapusta

Osoby zainteresowanie uzyskaniem wpisu z przedmiotu Postępowanie karne-kazuistyka uprzejmie proszę o kontakt mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Wpis odbędą się w dniu 15 lutego

Magdalena Błaszyk