Ogłoszenia

Wyciąg z Zarządzenia nr 11 Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego z dnia 11 stycznia 2021 r.

XXX Ogólnopolska Konferencja Naukowa Studenckich Kół Naukowych „Człowiek i jego środowisko” pod patronatem JM Rektora UJK w Kielcach prof. dr. hab. Stanisława Głuszka

Szczegóły >>>>

Informacje dot. uruchamianych przedmiotów i specjalności w sem. letnim 20/21

Specjalność ADM II st. sem.let.20-21

Przedmiot do wyboru ADM I st. sem.let.20-21

Szanowni Studenci,

przypominamy, że od października 2020 r. każdy student posiada uczelniany adres mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) i zobowiązany jest z niego korzystać. Informacje o systemie poczty elektronicznej dostępnej dla studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego znajdują się na głównej stronie używanego przez studentów systemu StudNet (https://student.uz.zgora.pl) pod przyciskiem "Dowiedz się jak korzystać z poczty".

Kontaktując się mailowo z dziekanatem oraz wykładowcami student powinien korzystać ze studenckiej poczty elektronicznej.

Zarządzenie Nr 215 Rektora UZ ws. zasad przeprowadzania egzaminów i zaliczeń oraz egzaminów dyplomowych na studiach wyższych w sem. zimowym r. ak. 2020/2021

Zarządzenie Nr 215 Rektora UZ

 

"Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego ogłasza II edycję Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską. Regulamin Konkursu zamieszczony jest na stronie www.wpia.uz.zgora.pl Do Konkursu zgłaszane mogą być prace magisterskie napisane i obronione przez studentów WPiA Uniwersytetu Zielonogórskiego studiujących na kierunku Prawo oraz na kierunku Administracja w roku akademickim 2019/20.

Termin zgłoszenia prac (złożenia wniosku konkursowego) - 10 września 2020 r.
Formularz zgłoszenia do Konkursu (wniosek konkursowy) jest do pobrania w Dziekanacie WPiA UZ.

Skład Komisji Konkursowej: -przewodniczący: Dziekan/wyznaczony przez Dziekana samodzielny pracownik naukowo-dydaktyczny - członkowie: dr hab. A.Bisztyga, prof. UZ; dr hab. A. Wudarski, prof. UZ; dr hab.M. Łaszewska - Hellriegel, prof. UZ ; dr hab. A.Gorgol, prof. UZ; dr hab. T.Stanisławski, prof. UZ (Przewodniczący Zespołu kierunek Administracja); dr hab. B.Ślusarz, prof. UZ; dr hab. B.Nitschke-Szram, prof. UZ; dr hab. M.Małolepszy, prof. UZ (Przewodniczący Zespołu kierunek Prawo), prof. dr hab. J.Mazurkiewicz, Przedstawiciel Okręgowej Izby Radców Prawnych w Zielonej Górze - fundatora nagród.

Organizatorzy przewidują nagrody rzeczowe oraz pieniężne. Z uwagi na sytuację epidemiczną terminy przyjęte w niniejszym ogłoszeniu oraz w Regulaminie Konkursu przewidziane do dokonywania określonych czynności związanych z przeprowadzeniem Konkursu mogą zostać przesunięte, o czym informacja zostanie zamieszczona na stronie WPiA."

Studenci, którzy dokonali wyboru przedmiotów wybieralnych, które nie zostaną uruchomione w roku akad. 2019-2020 oraz studenci, którzy nie dokonali wyboru przedmiotów decyzją Dziekan Wydziału zostali dopisani do przedmiotów uruchamianych. Zgodnie z wcześniejszą informacją nie ma możliwości przepisywania się.