Działalność

Uprzejmie informujemy, że Pani dr hab. Hanna Paluszkiewicz, profesor Uniwersytetu Zielonogórskiego, Kierownik Katedry Prawa Karnego i Postępowania Karnego na Wydziale Prawa i Administracji, a od 21 marca 2018 roku także Dziekan tego Wydziału postanowieniem Prezydenta RP z dnia 20 czerwca 2018 roku uzyskała tytuł profesora nauk prawnych.

Nie od dzisiaj wiadomo, że wiedza teoretyczna pogłębiona doświadczeniem i własną obserwacją łatwiej jest przyswajana.

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego – Katedra Prawa Karnego i Postępowania Karego oraz Okręgowa Rada Adwokacka w Zielonej Górze zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej zatytułowanej „Problematyka obrotu nierzetelnymi fakturami w świetle prawa karnego materialnego i procesowego”. Konferencja odbędzie się w dniu 19 kwietnia 2018 roku w Rektoracie Uniwersytetu Zielonogórskiego (sala nr 205).

Miło jest nam poinformować, że Uchwałą Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 26 marca 2018 r. adiunkt

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Kierownik Katedry Prawa Karnego i Postępowania Karnego zapraszają do wzięcia udziału w Konferencji na temat „Radca prawny wobec zmian w prawie i procesie karnym”.